ROBERTO MARTINEZ Izbornik Portugala brani reprezentaciju BiH nakon teškog poraza

Izbornik Portugala Roberto Martinez
Pixsell

Nitko to nije mogao predvidjeti, Portugal je ušao u utakmicu kao favorit, ali da će baš tako pregaziti Bosnu i Hercegovinu za samo 45 minuta, to je bilo teško za očekivati.

Međutim upravo to se dogodilo, Portugal je slavio s visokih 5:0, a svih pet golova postigao je u tom razdoblju. Prva dva pogotka postigao je Cristiano Ronaldo, a zatim su pogađali Bruno Fernandes, Joao Cancelo i Joao Felix.

Izbornik Portugala Roberto Martinez nakon susreta pokušao je utješiti protivnika.

"Bosna i Hercegovina nije ništa kriva. Tko god da je bio na suprotnoj strani, uvjerljivo bismo ga porazili jer smo od početka susreta igrali impresivno. U prvom poluvremenu igrali smo vrhunski i nijedna momčad ne bi imala odgovor na to."

Malo će ta utjeha značiti Bosni i Hercegovini koja prolazi kroz brojne turbulencije, novi izbornik je na klupi, a start nije za pamćenje.