Radnik pred susret s Posušjem, remizirao protiv Slobode

FK Sloboda trening
FK Sloboda

Nogometaši Slobode odigrali su danas na Tušnju neriješeno 1:1 sa ekipom Radnika, u posljednjoj provjeri pred početak nove sezone u Premijer ligi BiH.

Gosti iz Bijeljine poveli su u finišu prvog poluvremena preko Pantelića, a konačan rezultat postavio je Beganović u 62. minuti iz penala, navodi Fena.

Na startu proljetnog dijela prvenstva Sloboda će naredni vikend dočekati Tuzla City, dok Radnik igra protiv Posušja.

Nogometaši Sarajeva danas su u trening centru u Butmiru, u generalnoj probi pred nastavak sezone, savladali federalnog prvoligaša Goražde sa 4:1.

Tri gola za 'bordo' tim postigao je Bagarić, u 20., 42. i 47. minuti, a u strijelce se upisao i Ramić u 64. minuti.

Sarajevo će na startu proljetnog dijela prvenstva gostovati Leotaru iz Trebinja.