Prva pobjeda Zrinjskog na pripremama, Janković i Magdić za slavlje protiv Mure

HŠK Zrinjski,Mura,pripreme
NŠ Mura

Nogometaši HŠK Zrinjski u prvoj pripremnoj utakmici u Svetom Martinu na Muri svladali su domaću momčad Mure rezultatom 2:1.

Momčad Sergeja Jakirovića stvari je riješila već u prvom poluvremenu. Poveli su 'Plemići' u 41. minuti utakmice kada je s bijele točke pogodio Niko Janković. Samo tri minute kasnije već je 2:0. Ubacio je dobro Bekić, a Magdić je loptu pospremio u mrežu.

U nastavku utakmice Mura je uspjela samo ublažiti poraz, a precizan je bio Beganović.

U prvom poluvremenu Jakirović je na teren poslao sljedeću jedanaestoricu; Čondrić, Ćorluka, Savić, Magdić, Bekić, Zlomislić, Kamenar, Jukić, Janković, Ćuže, Šipovac.

U nastavku su na teren istrčali; Soldo, Memija, Maglica, Mijatović, Brekalo, Bojo, Kozina, Tičinović, Šakota, Malekinušić, Mandić.

Priliku su još dobili; Juranović, Sabljić, Gulišija i Prskalo.