Prije 22 godine Zrinjski je u Žepču odigrao svoju posljednju utakmicu u ligi Herceg-Bosne

Stadion HŠK Zrinjski, Herceg Bosna
Plemićka sjećanja

Na današnji dan prije 22 godine HŠK Zrinjski Mostar odigrao je svoju posljednju utakmicu u Nogometnoj ligi Herceg-Bosne.
Na gostovanju u Žepču kod istoimenog domaćina, Plemići su slavili rezultatom 2-1, te se tako oprostili od nogometnog natjecanja čiji su član bili sedam sezona. Pogotke za Zrinjski postigli su Leon Buhić u 15. minuti, te Tihomir Bogdan u 55. minuti.

"Trener Zrinjskog Vladimir Skočajić na teren je izveo momčad u formaciji 5-3-2, u sastavu: Jurjev, Bubalo, Farac, T. Bogdan (Čakarun), Musa, Krešić (Prce), D. Bogdan, Marijanović, Lizde, Miloš (Džinović), Buhić", donose Plemićka sjećanja.

Ovo je bila 157. utakmica Zrinjskog u Nogometnoj ligi Herceg-Bosne, ostvarena je 81. pobjeda, a pogodak Bogdana bio je 270. pogodak za Zrinjski u ovom natjecanju.