PRIJATELJSKI SUSRET Široki Brijeg remizirao protiv slovačkog superligaša

Široki Brijeg Zlate Moravce
NK Široki Brijeg

U prvoj pripremnoj utakmici nogometaši NK Široki Brijeg remizirali su protiv slovačkog superligaša. U utakmici koja se igrala u trening kampu Širokog Brijega "Musa-Karačić" susret je završio rezultatom 1:1.

Roman Čerepkai je doveo goste u vodstvo u 77. minuti, a konačan rezultat postavio je Daniel Lukić iz jedanaesterca u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Široki Brijeg: Josipović, Valinčić, Šuto, Bruno Oliveira, Kuprešak, Barišić, Ćavar, Vukoja, Bagarić, Pejić, Radić; 2. poluvrijeme: Tomić, K. Medić, Thyller, Musa, Pranjić, Lovrić, Vukelić, Kpan, Kadu F. Medić (od 78. Knežević), Lukić. Trener: Ivica Barbarić

FC ViOn Zlate Moravce: Lukáč, Suľa, Pintér, Toml, Čonka, Sloboda, Duga, Brenkus, Demitra, Almeida, Pinte. Trener: Ivan Galád