FOTO  Zlomislić i odličan pogodak Kiša za drugu pobjedu Zrinjskog na pripremama u Međugorju

Zrinjski Croatia Zmijavci
HŠK Zrinjski

Nogometaši HŠK Zrinjski danas su u sklopu priprema u Međugorju odigrali i drugu prijateljsku utakmicu. Nakon što su u prvom susretu svladali Kruševo s 10:1, Plemići su danas svladali Croatiju Zmijavci rezultatom 2:1.

Krunoslav Rendulić od prve minute na teren je poslao sljedeći sastav; Ćorluka, Jakovljević, Senić, Memija - Sučić, Ivančić - Tičinović, Vukotić, Ćuže - Sabljić.

U prvom ppoluvremenu nismo vidjeli puno toga. Sve pogoci pali su u nastavku.

Poveo je Zrinjski u 48. minuti preko Zlomislića. Ubacio je iz kuta Antonio Ivančić, a najbolje se u gužvi snašao Damir Zlomislić koji loptu šalje u mrežu.

U 77. minuti Zrinjski je udvostručio svoju prednost. Primio je loptu na vrhu šesnaesterca Tomislav Kiš, lijepo se namjestio, a onda sjajnim udarcem matirao vratara Croatije.

Do kraja utakmice gosti su uspjeli smanjiti rezultat kada je za 2:1 iz neposredne blizine pogodio Jonjić.