Pogledajte što je Roni radio prije poraza Milana!

Ronaldinho

Premda su mnogi očekivali sigurnu pobjedu domaćina, a atmosferu trijumfa podgrijao je i Ronaldinho izjavama prije utakmice te atraktivnim tehniciranjem koji je još više zagrijalo gledatelje, Palermo je usred San Sira prekinuo niz od pet pobjeda Milana te čak 13 utakmica bez poraza.

"Ponovno sam onaj stari, osjećam se odlično, spreman sam i igram najbolji nogomet u karijeri", pričao je Brazilac prije utakmice.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova, a onda su Fabrizio Miccoli u 49. minuti i Mark Bresciano u 62. šokirali tribine San Sira i ostavili domaćina bez pravog odgovora.

Za goste je od 68. minute igrao hrvatski nogometaš Igor Budan.

Inter je u Palermu poveo golom Diega Milita u 15. minuti, a rezultat je izjednačio Simone Tiribocchi u 81. minuti.

Inače, momčad Josea Mourinha je od 65. minute igrala bez isključenog Wesleyja Sneijdera.

Genoa je u Rimu izgubila od Lazia 0:1, a Ivan Jurić je za Genou igrao cijeli susret, a u 39. minuti je dobio žuti karton.

Livorno je iznenadio Cataniju i na gostovanju je slavio 1:0. Dario Knežević je predvodio obranu pobjedničkog sastava.

Siena je slavila protiv Udinesea 2:1, a Mate Jajalo je ušao u momčad Siene u sudačkoj nadoknadi susreta.

Na ljestvici i dalje vodi Inter sa 36 bodova ispred Milana (31) i Juventusa (30).

REZULTATI:

Chievo - Fiorentina 2:1 (Pinzi 12, Sardo 24 / Montolivo 5)

Lazio - Genoa 1:0 (Kolarov 40)

Milan - Palermo 0:2 (Miccoli 49, Bresciano 62)

Atalanta - Inter 1:1 (Tiribocchi 81 / Milito 15)

Parma - Bologna 2:1 (Panucci 58, Amoruso 86 / Mudingayi 44)

Siena - Udinese 2:1 (Maccarone 66, Ghezzal 90+1 / D'Agostino 90+3)

Catania - Livorno 0:1 (Danilevicius 88)

Igrano u subotu:

Cagliari - Napoli 3:3 (Larrivey 75, Matri 80, Jeda 90 / Lavezzi 21, Pazienza 65, Bogliacino 90+6)

Bari - Juventus 3:1 (Meggiorini 7, Barreto 44-11m, Almiron 81 / Trezeguet 23)