FOTO  POBJEDA NA OTVARANJU SEZONE Mašić donio radost Plemićima u završnici susreta

Zrinjski Olimpik

Nogometaši HŠK Zrinjski večeras u prvom kolu nove sezone Premijer lige Bosne i Hercegovine na svom travnjaku svladali momčad Olimpika rezultatom 0:1.

Jedini strijelac na utakmici je bio mladi Anes Mašić u 82. minuti susreta.

Dosta se Zrinjski mučio s realizacijom u ovom susretu. U prvom poluvremenu promašivali su Filipović, Barbarić, Kunić, Arežina, no odlično raspoložen na vratima Olimpika večeras je bio Hadžić.

Imali su i gosti svojih šansi večeras naročito preko Osmanovića, koji je u 64. promašio "mrtvac" i šansu za vodstvo svoje momčadi, dok je u nekoliko situacija dobro intervenirao mladi Dinko Horkaš.

U 81. minuti susreta Žižović radi odličnu izmjenu. Mašić ulazi umjesto Todorovića i samo minutu kasnije postiže pogodak za veliko slavlje Plemića.

Do kraja susreta, u 90. minuti veliku šansu za povećanje vodstva imao je Miljan Govedarica, no, ponovno je Hadžić pokazao o kakvom se vrataru radi.

Velika tri boda na otvaranju sezone za Zrinjski, koja će skinuti onaj psihološki teret s igrača Mladena Žižovića pred gradski derbi protiv Veleža u drugom kolu.