PALA SLOBODA Mašić ponovno junak Zrinjskog

Stadion HŠK Zrinjski
HŠK Zrinjski

Nogometaši HŠK Zrinjski večeras su u okviru petog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na svom travnjaku upisali drugu prvenstvenu pobjedu. Bolji su Plemići bili od momčadi Slobode rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je mladi Anes Mašić u 21. minuti susreta, na asistenciju Todorovića.

Odličnu prigodu gosti su za pogodak imali u 40. minuti utakmice, no loptu Beganovića zaustavila je vratnica.

Mogli su nogometaši Zrinjskog večeras slaviti i uvjerljivije, no pogodak večeras nije išao Nemanju Bilbiju koji je propustio realizirati četiri izgledne prilike.

Dvije pobjede, dva pogotka, dva puta Anes Mašić za sedmi bod Plemića u ovoj sezoni. Pobjeda koja će Zrinjskom sigurno podići raspoloženje i dati samopouzdanje pred europski ispit protiv Differdangea u četvrtak pod Bijelim Brijegom.