VIDEO  Nogometaš Sarajeva ošamario igrača Širokog, pa pozivao tribine na sukob

NK Široki Brijeg, FK Sarajevo
sportsport.ba

U derbi susretu 18. kola Premijer lige BiH nogometaši Širokog Brijega svladali su Sarajevo rezultatom 2:1. Nakon što su na poluvrijeme otišli s rezultatskim zaostatkom, 'Plavi' su u drugom poluvremenu napravili preokret pogocima Mujana i Vukoje te upisali tri boda.

Na Koševu razlog poraza mogu tražiti u svojim redovima. Sablićevu momčad je u 56. minuti, samo pet minuta nakon poravnanja Širokog Brijega, na cjedilu ostavio Bodul. On je naime ošamario Božu Musu i zaradio crveni karton.

Da stvar bude gora, nakon isključenja krenuo je u obračun s tribinama Pecare, te domaće navijače pozivao na sukob.

NK Široki Brijeg,FK Sarajevo

Došlo je čak i do malog naguravanja sa zaštitarima u tunelu, a Bodula su smirili suigrači.

Sigurno je kako će Bodul nakon svega osim kazne dobiti i 'jezikovu juhu' od Gorana Sablića.

Široki nakon preokreta svladao Sarajevo

Nogometaši Širokog Brijega danas u derbiju na Pecari svladali Sarajevo nakon preokreta rezultatom 2:1. Po izrazito teškom terenu i lošim vremenskim uvjetima, gledatelji su…