VIDEO  Široki nakon preokreta svladao Sarajevo

NK Široki Brijeg, FK Sarajevo, NK Široki Brijeg, Tonći Mujan
FK Sarajevo

Nogometaši Širokog Brijega danas u derbiju na Pecari svladali Sarajevo nakon preokreta rezultatom 2:1. Po izrazito teškom terenu i lošim vremenskim uvjetima, gledatelji su ipak mogli vidjeti zanimljivu i borbenu utakmicu.

Poveli su gosti u 36. minuti utakmice. Pidro je dobro prošao po lijevoj strani i ubacio loptu za Bagarića, a bivši nogometaš Širokog šalje je u mrežu Miškića.

Do poravnanja domaći dolaze u 51. minuti. Brekalo je uputio udarac ka petercu gostiju, a loptu je dočekao Tonći Mujan i izjednačio na radost domaćih navijača.

U 56. minuti Sarajevo je ostalo s igračem manje. Bodul je ošamario Božu Musu i zaradio crveni karton. Igračka prednost domaćima se isplatila u 85. minuti. Kurdić je u svom kaznenom prostoru srušio Lukića, a sudac je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Božo Vukoja koji je pogodio za pobjedu i tri boda Širokog Brijega.

Ovom pobjedom Široki Brijeg je došao do svog 27 boda i sada zaostaje samo bod za trećeplasiranim Sarajevom.