FOTO  MOSTARSKI DERBI U FINALU KUPA Zrinjski slavio protiv Hercegovine

Kup BiH Zrinjski i Hercegovina

U finalu futsal Kupa Bosne i Hercegovine igrat će se mostarski derbi između HFC Zrinjski i FC Mostar Stari Grad Staklorad. Nakon što je Mostar Stari Grad danas ranije osigurao polufinale pobjedom nad Seljakom iz Livna 9:1, Zrinjski je završnicu izborio pobjedom nad MNK Hercegovina.

Slavili su igrači Danijela Karačića u odličnoj utakmice rezultatom 3:2, a za prolazak se pobrinuo Adnan Kalajdžić koji je postigao hat-trick.

Mrežu gostiju Kalajdžić je načeo u 10. minuti, da bi dvije minute prije odlaska na odmor pogodio za 2:0 Taj rezultat na semaforu je stajao sve do 38. minute, a onda za goste pogađa Mario Pavo Mikulić i donosi neizvjesnost utakmici. No, već u sljedećem napadu veliku pogrešku Zelenike koristi odlični Kalajdžić i rješava pitanje pobjednika. Do kraja utakmice Blago Gašpar uspio je smanjiti na 3:2 i postaviti konačni rezultat.