FOTO  MOSTAR SG PRVI FINALIST KUPA Livnjake ispratili s devet pogodaka u mreži

Kup BiH Staklorad i Seljak

Igrači FC Mostar Stari Grad Staklorad finalisti su Kupa Bosne i Hercegovine. Oni su danas na svom parketu dvorane "Mithad Hujdur" svladali MNK Seljak iz Livna rezultatom 9:1. Cijeli susret bio je jednosmjerna ulica i nakon prvog poluvremena na semaforu je stajalo velikih 7:0. U nastavku su domaći prigodu dali i igračima s klupe te su mrežu tresli još dva puta, dok su gosti počasni pogodak postigli u posljednjoj minuti.

Za Mostarce su danas pogađali; pod dva puta Nermin Kahvedžić i Jovan Lazarević, jedan pogodak je dodao Bilal Jelić dok je čak četiri puta mrežu tresao Stefan Rakić

Jedini pogodak za goste iz Livna postigao je Nikola Ivković u posljednjim sekundama utakmice.

U finalu će Mostar Stari Grad igrati protiv gradskog rivala Zrinjskog koji je večeras svladao MNK Hercegovinu.