VIDEO  'MEMORIJAL ANDRIJA ANKOVIĆ' Bilbija srušio Sutjesku i Zrinjski odveo u finale

Nogometaši Zrinjskog plasirali su se u finale memorijala 'Andrija Anković' koji se tradicionalno svake godine igra u Gabeli. Igrači Sergeja Jakirovića bili su danas bolji od Sutjeske iz Crne Gore rezultatom 2:0, a strijelac oba pogotka za Plemiće bio je Nemanja Bilbija u 53. i 80. minuti.

Na teren je Jakirović danas poslao momčad u sastavu; Varvodić, Ćorluka, Jakovljević, Magdić, Bekić, Trebotić, Enin, Govedarica, Bilbija, Juranović, Ivančić.

Nakon što su mreže u prvom poluvremenu mirovale i nije bilo velikih prilika, drugo poluvrijeme gledali smo znatno bolju utakmicu.

U 53. minuti odličnu dugu loptu je poslao Dinko Trebotić za Dragana Juranovića koji je srušen u kaznenom prostoru Sutjeske te sudac pokazuje na bijelu točku. Loptu uzima kapetan Bilbija i panenkom pogađa mrežu za vodstvo Zrinjskog.

U 80. minuti Zrinjski dolazi do drugog pogotka. Nakon greške obrane Sutjeske Bilbija je uzeo loptu, odigrao dupli pas s Rusom Ivanom Eninom te lijepo pogodio za konačnih 2:0.

U drugom polufinalnom susretu danas se sastaju domaćin GOŠK i Gradina.