VIDEO  Evo kako je Zrinjski za samo šest minuta postigao četiri pogotka Slaviji

Evo kako je Zrinjski za samo šest minuta postigao četiri pogotka Slaviji
hercegovina.info

Uvjerljivom pobjedom nad Slavijom od 4:0, Zrinjski je danas izborio četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine. U prvom poluvremenu mreže su mirovale. No, zato je Zrinjski u samo šest minuta drugog poluvremena postigao čak četiri pogotka.

Najprije je mrežu gostiju pogodio Ognjen Todorović u 52. minuti. Samo dvije minute poslije precizan je Petar Kunić. U 57. minuti već je 3:0, a strijelac je ovoga puta bio Damir Zlomislić, da bi u 59-oj konačnih 4:0 postavio Anes Mašić."

Nakon utakmice Mario Ivanković, koji je vodio ovu utakmicu s klupe umjesto Mladena Žižovića, rekao je.

"Čestitao bih momcima na pobjedi, koja meni osobno jako puno znači. Ovo je prva moja samostalna utakmica s klupe, bez obzira na okolnosti koje su nas zadesile. Prošli smo u Kupu, sačuvali neke igrače i jednostavno moramo biti zadovoljni. Slijede nam dva gostovanja. Nadam se da ćemo kroz naredna dva dana, do subote i Olimpika uraditi sve što treba. Zanimaju nas samo tri boda i tako ćemo se postaviti, ne samo protiv Olimpika, već i svaku iduću utakmicu, kazao je Ivanković.