VIDEO  Evo kako je Zrinjski za samo šest minuta postigao četiri pogotka Slaviji

Zrinjski Slavija

Uvjerljivom pobjedom nad Slavijom od 4:0, Zrinjski je danas izborio četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine. U prvom poluvremenu mreže su mirovale. No, zato je Zrinjski u samo šest minuta drugog poluvremena postigao čak četiri pogotka.

Najprije je mrežu gostiju pogodio Ognjen Todorović u 52. minuti. Samo dvije minute poslije precizan je Petar Kunić. U 57. minuti već je 3:0, a strijelac je ovoga puta bio Damir Zlomislić, da bi u 59-oj konačnih 4:0 postavio Anes Mašić."

Nakon utakmice Mario Ivanković, koji je vodio ovu utakmicu s klupe umjesto Mladena Žižovića, rekao je.

"Čestitao bih momcima na pobjedi, koja meni osobno jako puno znači. Ovo je prva moja samostalna utakmica s klupe, bez obzira na okolnosti koje su nas zadesile. Prošli smo u Kupu, sačuvali neke igrače i jednostavno moramo biti zadovoljni. Slijede nam dva gostovanja. Nadam se da ćemo kroz naredna dva dana, do subote i Olimpika uraditi sve što treba. Zanimaju nas samo tri boda i tako ćemo se postaviti, ne samo protiv Olimpika, već i svaku iduću utakmicu, kazao je Ivanković.