FOTO  Online prijenos : HKK Zrinjski HT Mostar - KK Sloboda Dita 74 : 67

HKK Zrinjski HT Mostar: Klarica, Tomović, Kastratović, M. Gligora, L. Gligora, Oroz, Petrić, Rimac, Vrsaljko , Perajica, Ramljak.

KK Sloboda Dita: Ibračević, Halilović, Adamović, Hrnčić, Halilbegović, Jeptić, Perišić, Suljagić, Tanasilović, Tomić, hadžić

Oko 300 gledatelja došlo je popratiti ovaj susret

Igra se 8 minuta prve četvrtine rezultat: 8:11 za goste

Kraj prve četvrtine : Hkk Zrinjski HT - KK Sloboda Dita 17:15

Igra se 3 minuta 2 četvrtine trenutni rezultat 17 : 19 za goste

5 minuta druge četvrtine rezultat 20:24 za goste

Tri minute prije kraja druge četvrtine Zrinjski vodi 26:24

Kraj druge četvrtine u dosta izjednačenoj utakmici rezultat 31:31

Počelo je drugo poluvrijeme, 3 minuta treće četvrtine rezultat 33:34 za goste iz Tuzle

Igra se peta minuta treće četvrtine gosti su otvorili bolje drugo poluvrijeme. Klupa Zrinjskog je dobila tehničku te su gosti to znali iskoristiti i trenutni rezultat je 35:39 za goste

Dvije minute prije kraja treće četvrtine rezultat je 40:46 za goste

Kraj treće četvrtine ekipa Slobode vodi rezultatom 46 : 53

Igra se druga minuta posljednje četvrtine gosti vode rezultatom 51 : 59

5 minuta posljednje četvrtine Zrinjski je uz par dobrih akcija došao na 3 koša razlike te je trenutni rezultat 57 : 60. Gledamo uzbudljivu i neizvjesnu završnicu

Zrinjski poveo i povećao prednost te vodi rezultatom 68 : 65

Kraj utakmice pobjeda Zrinjskog rezultatom 74 : 67

Cijeli izvještaj sa utakmice kao i snimku susreta možete pogledati poslije na našem portalu