Poraz Zrinjskog u Aleksandrovcu

HKK Zrinjski, HKK Zrinjski, HKK Zrinjski HT Mostar, HKK Zrinjski HT Mostar

Domaći košarkaši dobro su otvorili utakmicu, na kraju prve četvrtine imali veliku prednost od 10 poena prednosti, dok se na poluvrijeme otišlo visokom prednošću domaćina - 44:27.

U nastavku susreta ponovno je momčad Igokee uspjevala povećavati prednost, da bi u zadnjem periodu igre Zrinjski uspio smanjiti rezultat za konačih i zasluženih 86:70 u korist Igokee.

Najefikasniji na utakmici je bio novi igrač Zrinjskog Simonović koji je postigao 21 poen, dok je kod domaćina najviše poena postigao Mesi - 17.

Sljedeće 2. kolo Lige 6 na rasporedu je u utorak 30. ožujka, u kojem košarkaše Zrinjskog očekuje još jedno teško gostovanja, ovaj put kod sarajevske Bosne, a susret počinje u 18 sati.

KK Igokea - HKK Zrinjski HTM 86:70 (22:12, 22:15, 26:18, 16:25)

KK Igokea: Butler 5, Janjušević 16, Bocka 1, Đurković 5, Zujović 7, Komatina, Đikanović 4, Fekete, Šekularac 5, Đerasimović 10, Blanšard 16, Mesi 17, trener Drago Karalić.

HKK Zrinjski HT Mostar: Klarica 8, Tomović 3, Kastratović, Gligora M. 17, Gligora L. 2, Oroz, Petrić, Ramljak, Rimac 3, Vrsaljko 10, Perajica 6, Simonović 21, trener Ivan Vujičić.