VIDEO  Mateo Drežnjak sjajno zakucao protiv Partizana, Obradović odmah pozvao minutu odmora

Mateo Drežnjak
KK SC Derby

Nakon što je Partizan senzacionalno poražen u prvoj utakmica četvrtfinala ABA lige od momčadi Studentskog Centra, razvojne momčadi podgoričke Budućnosti, Obradovićeva momčad večeras uzvratila pobjedom na gostujućem parketu gdje su tijesno slavili rezultatom 79:81.

I dok je u prvoj utakmici Partizan u Beogradu sjajnom partijom mladić iz Viteza 19-godišnji Zvonimir Ivišić, večeras je svoj trenutak večeri imao i Mateo Drežnjak

Mostarac je naime pri rezultatu 23:19 napravio odlično zakucavanje koje je razljutilo trenera Partizana Željka Obradovića koji je odmah pozvao minutu odmora i svojim igračima dao "jezikovu juhu".

Mateo Drežnjak je večeras upisao 8 poena, 2 skoka i 6 asistencija. Zvonimir Ivišić ubacio je 12 poena i dodao dva skoka, dok je njegov brat Tomislav Ivišić ubacio 2 poena i dodao jedan skok.