Povijesni uspjeh SKK Neretva: Osvojeno 10 zlatnih medalja na državnom prvenstvu

SKK Neretva

Na državnom prvenstvu nastupalo je 15 natjecatelja iz karate kluba „Neretva", koji su osvojili 10 zlatnih i jednu brončanu medalju. Prvog dana nastupali su juniori i juniorke od kojih su zlatne medalje osvojili Katarina Sušac, Matea Noah Medić i Marin Brkić.

Drugog dana nastupali su kadeti i mlađi seniori, te je također zabilježen veliki uspjeh. Osvojeno je 7 zlatnih medalja i jedna brončana. Zlatne medalje osvojili su Veselko Brkić, Ivona Ćavar, Delfina Tadić, Luka Bonca, Iris Ćoric, Goran Hrkać i Katarina Sušac, dok je brončanu medalju osvojila Stela Brkić. Sa ovim rezultatima Sveučilišni karate klub „Neretva" zauzeo je prvo mjesto u ukupnom poretku na 22. državnom prvenstvu.

Prvaci države su osigurali nastup na Svjetskom prvenstvu, koje će se održati u Indoneziji u studenom ove godine. Zahvaljujemo se trenerima karate kluba „Neretva" i svim članovima kluba, bez kojih ne bi bilo moguće ostvariti ovaj povijesni rezultat za klub.