FOTO Međugorje:Održane Radničke sportske igre djelatnika EP HZ HB | Hercegovina.Info

FOTO  Međugorje:Održane Radničke sportske igre djelatnika EP HZ HB

Međugorje:Održane Radničke sportske igre djelatnika EP HZ HB

Postignuti su slijedeći rezultati:

1.Natjecanje žena u boćanju: prvo mjesto je osvojila
ekipa ZHŽ 1 u sastavu Zlata Zovko, Željka Zovko, Anica Doko i Dražana Čović.
Drugo mjesto je osvojila ekipa HBŽ 2 , u sastavu: Iva Pehar, Mirjana Nevistić, Marija Krišto i Tonka Radoš.
Treće mjesto je osvojila ekipa iz Sliva Jajce, u sastavu: Ivanka Barić, Age Lacić, Anica Šimunović i Luca Ištvanić.

2.Natjecanje žena u pikadu: prvo mjesto je osvojila
ekipe iz Ureda i sektora, Evelina Čović, Nada Jelčić
Drugo mjesto je osvojila ekipa iz Sliva Vrbas, Anica Šimunović, Smiljana Grgić i Ivanka Barić.
Treće mjesto je osvojila ekipa iz CHE Čapljina, Martina Nikše, Svjetlana Krešić Željka Šutalo.

3. Natjecanje žena u stolnom tenisu: prvo mjesto je osvojila
Ana Bošnjak iz ekipe ZHŽ 1,
Drugo mjesto je osvojila Ankica Vincetić iz ekipe PŽ.
Treće mjesto je osvojila Mirjana Vukoja iz ekipe HNŽ 2.

4. Natjecanje muških u šahu: prvo mjesto je osvojio
Ivan Galić iz ekipe Uredi i sektori,
Drugo mjesto je osvojio Josip Maričić iz ekipe Sliv Vrbas.
Treće mjesto je osvojio Mijo Kuraja iz HE Rama.

5. Natjecanje muških u boćanju prvo mjesto je osvojila
ekipa iz CHE Čapljina, Stjepan Pavlović i Nikica Pavlović.
Drugo mjesto je osvojila ekipa iz HNŽ 2, Veseljko Zrnić i Nikica Raič.
Treće mjesto je osvojila ekipa iz Ureda i sektora: Krešimir Soldo i Marko Marić.

6. Natjecanje muških u stolnom tenisu: prvo mjesto je osvojio
Dražen Kraljević iz ekipe SBŽ 1.
Drugo mjesto je osvojio Ivo Čerkez iz ekipe HE Mostarsko blato.
Treće mjesto je osvojio Dario Brekalo iz ekipe ZHŽ 1.

7. Natjecanje u odbojci (mješoviti parovi) prvo mjesto je osvojila ekipa iz PŽ, Dalibor Klaić, Miro Nedić, Zdravka Džoić, Ana Marošević. Slavica Vincetić.
Drugo mjesto je osvojila ekipa iz HNŽ 1 u sastavu: Ante Gagro, Katica Prskalo, Katarina Lončar, Ivana Soldo, Milenka Prskalo i Katarina Lončar.
Treće mjesto je osvojila ekipa iz HNŽ 2 u sastavu: Petra Miličević, Marijana Kavelj, Ana Groznica, Matea Šantić, Goran Falak i Mario Baković.

8. Natjecanje muških u malom nogometu: prvo mjesto je osvojila
ekipa iz HNŽ 2. (Elektro Prozor-Rama i Elektro Čitluk)
Drugo mjesto je osvojila ekipa iz HE Mostar.
Treće Mjesto je osvojila ekipa iz HBŽ 1.

Najbolji igrač na turniru je Nikola Bošnjak iz pobjedničke ekipe HNŽ 2.

Najbolji strijelac u molom nogometu je Toni Kolobarić iz ekipe HE Mostar. sa postignutih 7 golova.

Najbolji vratar je Danijel Čuk iz ekipe HNŽ 2.
Za fer pley je proglašena ekipa iz SBŽ 1.

Prigodne zahvalnice je dobilo 5 ekipa iz HE Rame, HE Čapljine, Sliv Vrbas, PŽ,
i iz HBŽ koje su dana 17.11.2018. godine pripremale ručak (brudet, roštilj, ribu, grah, divljač i čvarke) za sve natjecatelje i goste.

Ovogodišnje XIX Športske igre su bile najmnogobrojnije sa 320 natjecatelja koji su bili raspoređeni u 16 športskih ekipa. Iste su protekle bez zabilježenih problema u fer natjecanju na športskim terenima i u pozitivnom ozračju i druženju radnih kolega iz svih općina i organizacijskih cjelina na kojima djeluje JP EP HZHB d.d. Mostar i Elektroprijenos Mostar.