FOTO  HŠK Zrinjski-NK Travnik 5:0

Utakmica se igrala pred oko 1500 gledatelja koji su na kraju zadovoljni otišli kućama zbog visoke pobjede svojih ljubimaca.

Od prve minute Plemići su krenuli agresivno, i bilo je pitanje trenutka kada će gosti kapitulirati. To se dogodilo u 22. minuti kada je Muminovič pogodio mrežu gostiju preciznim udarcem sa oko 16 metara. Na 2:0 povisio je Nikolić udarcem glavom u 29. minuti. Za 3:0 bogodio je Mevlja u 45. minuti, i to je bio konačan rezultat prvog dijela.

U nastavku se nastavila dominacija Zrinjskog koji je postigao još dva pogodtka, i to preko Vukomanovića u 56., te Totorovića u 61. minuti utakmice.

Imali su Plemići bar još šest-sedam odličnih prigoda, a najveću je propustio Kordića kada je u 87. minuti promašio kazneni udarac koji je sam i izborio.