FOTO  HŠK Zrinjski-NK Travnik 5:0

Stadion HŠK Zrinjski, NK Travnik
Utakmica se igrala pred oko 1500 gledatelja koji su na kraju zadovoljni otišli kućama zbog visoke pobjede svojih ljubimaca.

Od prve minute Plemići su krenuli agresivno, i bilo je pitanje trenutka kada će gosti kapitulirati. To se dogodilo u 22. minuti kada je Muminovič pogodio mrežu gostiju preciznim udarcem sa oko 16 metara. Na 2:0 povisio je Nikolić udarcem glavom u 29. minuti. Za 3:0 bogodio je Mevlja u 45. minuti, i to je bio konačan rezultat prvog dijela.

U nastavku se nastavila dominacija Zrinjskog koji je postigao još dva pogodtka, i to preko Vukomanovića u 56., te Totorovića u 61. minuti utakmice.

Imali su Plemići bar još šest-sedam odličnih prigoda, a najveću je propustio Kordića kada je u 87. minuti promašio kazneni udarac koji je sam i izborio.