Široki Brijeg u sjajnoj utakmici uvjerljivo svladao Tuzla City, Velež bolji od Posušja

Široki Brijeg Tuzla City
NK Široki Brijeg

NK Široki Brijeg je sjajnom nogometnom predstavom i uvjerljivom pobjedom (4:1) nad FK Tuzla City završio središnji dio priprema na Kupresu.

Drugo poluvrijeme utakmice momčad Marijana Budimira odigrala je kao iz nogometnih udžbenika, a pogotci su se redali kao na traci.

Pogotke su postigli Daniel Lukić u 48. minuti, Cyrille Dominique Kpan u 52. minuti, Filip Matić u 72. minuti i Gojko Jelić u 84. minuti utakmice.

Utješni pogodak za Tuzlake postigao je Belmin Mešinović u sudačkoj nadoknadi.

NK ŠIROKI BRIJEG: T. A. Tomić, Pranjić, Buljan, Šuto, Dadić, Ćavar, Lovrić, Kpan, Mamić, Bagarić, Lukić (još su igrali: Puljić, Slišković, Benić, Kuprešak, Musa, T. Tomić, Prusina, M. Matić, F. Matić, Gašpar, Chinedu, Zubac, G. Jelić). TRENER: Marijan Budimir

FK TUZLA CITY: Fejzić, Nikić, Ćorić, Ristić, Šukilović, Kobiljar, Delimeđac, Sejdović, Mašović, Hadžić, Nukić (još su igrali: Redžić, Hodžić, Pantelić, Jašaragić, Imamović, Mešinović, Rekić, Hasanbegović, Bihorac, Garčević). TRENER: Milenko Bošnjaković.

U još jednom prijateljskom susretu koji se igrao između dva premijerligaša Velež je minimalno svladao Posušje rezultatom 1:0.