VIDEO  Tekstualni prijenos utakmice: Valletta FC - HŠK Zrinjski 1:2

valletta - zrinjski tekstualni prijenos

KRAJ Zrinjski se plasirao u naredno predkolo Europske lige.

90. minuta Još 5 minuta produžetka u Valletti. zrinjski na korak do plasmana u naredno predkolo Europske lige. A u igru umjesto Filipovića ulazi Jović.

85. minuta Zrinjski čuva prednost i pokušava iz kontri još koji put da ugrozi vratara Vallette.

76. minuta Slobodan udarac za Zrinjski sa 17 metara od vrata Vallette. Loš udarac Filipovića završava u rukama vratara Vallette.

70. minuta Lijepa prigoda za Zrinjski koja odlazi pored gola Vallette. Šutirao je Bilbija.

Zrinjski ima igrača manje, ali i lijepu prednost koja znaci da će se Valletta morati još otvoriti i postići dva pogotka, ako želi ići dalje. Nadamo se da će Zrinjski opravdati ulogu favorita i do kraja odigrati smireno i zadržati vodstvo koje ima.

66. minuta GOOOOOOOOOOL Zrinjski vodi sa 1:2. Strijelac pogotka Miloš Filipović.

59. minuta Šut Todorovića koji je bio neprecizan. U ovim trenucima nogometaši sa Malte igraju dosta dobro i očito su krenuli po drugi pogodak.

56. minuta GOOOL za Vallettu. Greška obrane Zrinjskog i vratar Soldo je primio pogodak. Strijelac za 1:1 je Borg.

55. minuta Žuti karton dobio je Jakovljević.

Ipak je Miše na poluvremenu u svlačionici ostavio Stojkića, a umjesto njega u igru je ušao Kadušić. Također, odmah na početku drugog poluvremena Laštro mijenja Perišića.

50. minuta Zrinjski će do kraja utakmice igrati sa igračem manje, jer je drugi žuti karton dobio Galić. Vidljivo je bilo tijekom prvog poluvremena da Galić teško izlazi na kraj sa bočnbim igračima Vallette.

49. minuta Odlična prilika Vallette, ali još bolja obrana vratara Solde.

Ante Miše na poluvremenu nije napravio ni jednu izmjenu, tako koliko vidimo obje ekipe kreću sa istim sastavima kao i u prvom poluvremenu.

46. minuta Krenulo je drugo poluvrijeme utakmice. Sa centra su krenuli domaći nogometaši.

Na odmor se odlazi prednošću Plemića od 0:1. Sa tribina se ori "Hoćemo pobjedu", a na to igrači odgovaraju aplauzom prema najvjernijim navijačima.

45+1 minuti Šut Vallette odlazi preko vrata Plemića.

44. minuta Odlična prigoda za Vallettu, ali na sreću Plemića šut Piciollia odlazi pored vrata Zrinjskog.

40. minuta Lijep ubačaj Filipovića u šesnaesterac domaćih, ali obrana Vallette  izbacuje loptu.

38. minuta Ponovno domaćin u prigodi, ali Galić izbacuje loptu van terena. Nakon ubačaja Stojkić je ostao na zemlji, ali na sreću ubrzo se pridigao, te je utakmica nastavljena.

36. minuta Žuti karton Galić.

35. minuta Slobodan udarac za Zrinjski, nekih 30-tak matara od vrata Vallette. Odličan udarac Filipovića, ali vratar Vallette Boriello odlično brani.

33. minuta Velika šansa za Vallettu, ali odlična obrana vratara Solde.

30. minuta GOOOOOOOOL za Zrinjski. Odličan šut Barišića koji eurogolom pogađa za 0:1.

28. minuta Ponovno loša reakcija igrača iz veznog reda Zrinjskog, koji omogućava ponovno kontru Vallette koja na sreću Plemića ne pogađa gol.

U ovim trenucima Valletta ima više od igre. Vezni red Zrinjskog dosta loše funkcionira i ima dosta izgubljenih lopti.

24. minuta. Loša reakcija veznog reda Zrinjskog i stvorila se odlična prilika za napadače Vallette Albu, ali na sreću aktualnog prvaka BiH mostarskog Zrinjskog lopta je otišla više gola.

20. minuta Odličan napad Vallette ponovno na onoj strani gdje se nalaze Stojkić i Barišić, ali na sreću Plemića sudac je signalizirao zaleđe.

17. minuta Šut Todorovića, ali lopta završava u rukama vratara Vallette.

Igrači Vallette pokušavaju probiti bok na kojem se nalaze Stojkić i Barišić. Za sada im je to uspjelo dva puta, ali na sreću Plemića nisu uspjeli ugroziti vratara Soldu.

13. minuta Odlična prilika za Zrinjski, ali lopta odlazi preko vrata Vallette.

Na stadionu se nalazi i skupina navijača Zrinjskog, koja daje odličnu podršku svom klubu.

9. minuta Odlična prigoda za domaćina, ali na sreću Zrinjskog napadač Vallette se najbolje ne snalazi u šesnaestercu Plemića.

8. minuta Sjajan udarac Filipovića iskosa, bilo je veoma blizu, ali ipak lopta ne trese vrata domaćina.

Valletta kao i u Mostaru više se orijentira na obranu, te pokušava iz kontri ugroziti vrata Plemića. Zrinjski ima više loptu, ali za sada nema nikakvih ozbiljnih prigoda.

6. minuta Lijep pokušaj Galića, ali obrana Vallette loptu je izbacila u korner. Nakon izvedenog kornera lopta je ipak završila kod vratara Vallette.

3. minuta Nakon prekršaja Pezera Valletta je imala ubačaj sa lijeve strane, ali obrana Zrinjskog uspješno je otklonila opasnost.

1. minuta Krenula je utakmica u Malti.

Valletta FC: Boriello, Borg, Camilleri, Santiago, Picciollo, Saleh, Muscat, Alba, Gavrila, Fontanella

HŠK Zrinjski: Soldo, Galić, Barišić, Jakovljević, Stojkić, Pezer, Rustemović, Filipović, Perišić, Todorović, Bilbija