Premijer liga: Široki nakon velikog preokreta do tri boda, GOŠK poražen od Slobode

NK Široki Brijeg, FK Rudar, NK Široki Brijeg, NK Travnik, Premijer liga BiH, NK Široki Brijeg, NK Travnik, NK Široki Brijeg

Nije sve dobro počelo za momčad Branka Karačića. Domaći su u 11. minuti imali prednost od 2:0 golovima Badrova i Simeunovića.  U Samo nekoliko minuta Široki Brijeg je došao do izjednačenja preko odličnog Wagnera u 27 i 34. minuti susreta. Na poluvrijeme se otišlo neriješenim rezultatom 2:2.

Do potpunog preokreta Široki Brijeg dolazi u 65. minuti golom Ćorića za 2:3.  Na 2:4 povisio je Zakarić golom u 72. minuti. U 76. minuti, Kvesić je povisio na 2:5. Travnik je preko Popovića smanjio na 3:5 u 84 minuti.

>>FOTO: HŠK Zrinjski-FK Leotar 1:0

Nogometaši Željezničara svladali su Sarajevo sa 1:0 u derbi susretu 13. kola Premijer lige BiH.

Pogodak, koji je odlučio pobjednika 98. ligaškog derbija gradskih rivala postigao je Zrnanović, koji je u 34. minuti zatresao vlastitu mrežu.