FOTO  HŠK Zrinjski-FK Leotar 1:0

HŠK Zrinjski je nastupio u slijedećem sastavu:
Melher, Lamešić, Stojkić, Džidić, Šunjić, Milićević, Duro, Žižović, Sušić, Žuržinov i Jackson.

FK Leotar: Milenković, Čorlija, Todorović, Milošević, Šaraba, Andrić , Zečević, Ratkovica, Marković, Vuković, Aničić.

Zrinjski je dobro otvorio utakmicu i od prve minute krenuo prema vratima gostiju. Rezultat takve igre je pogodak koga smo vidjeli smo u 27 minuti kada su Plemići poveli preko Žuržinova . Do kraja prvog dijela prilike za gol su imali još Jackosn koji je u 45. minuti pogodio stativu, ali je rezultat ostao 1:0.

>>Premijer liga: Široki nakon velikog preokreta do tri boda, GOŠK poražen od Slobode

U drugom dijelu igra sličnoj onoj iz prvog. Zrinjski je napadao, a gosti su se branili. Vratar gostiju je u par navrata spašavao svoja vrata, a najbolje prigode imali su Jackson, Pehar koji je ušao umjesto Jacksona i Žuržinov. Do kraja nije bilo pogodaka, tako da je utakmica i završila 1:0.

Sve u svemu zaslužena pobjeda Zrinjskog, koji će sa ova tri boda biti bliže vrhu, a gostima slijedi grčevita borba za opstanak.