Plemići prosuli pobjedu u zadnjoj minuti: NK Vitez-HŠK Zrinjski 1:1

Utakmica se igrala na stadionu Kamberovića polje i nazočilo joj je oko 1000 gledatelja, od toga je na tribinama bilo dvjestotinjak Ultrasa navijača Zrinjskog.

Momčadi su istrčale u sastavima:

NK VITEZ: Živković, Alić, Jurić, Livaja, Dilaver, Imamović, Livančić, Breklo Sl., Mišić, Kapetan i Smriko.

HŠK ZRINJSKI: Dujković, Radeljić, Simeunović, Muminović, Bekić, Crnov, Brković, Belošević, Barišić, M. Aničić i Đurić.

Zrinjski je do vodstva došao u 10. minuti, a strijelac je bio Simeunović. Do kraja poluvremena Plemići su imali više od igre, ali se rezultat nije mijenjao.

U drugom dijelu domaći su pokušali poravnati rezultat, ali je Zrinjski čvrsto držao sredinu terenu ne dopuštajući domaćinu da se razmaše.Ipak u zadnjoj minuti poravnanje, ubacio je Jurić, a bivši igrač Zrinjskog Kožulj poravnao je za 1:1.