FOTO  Pioniri i početnici Širokog Brijega slavili u Ljubuškom

Sloga Ljubuški - Široki Brijeg

(sve slike su u galeriji!)

U derbi utakmicama mlađih kategorija puno uspješniji su bili mladi Širokobriježani koji su zabilježili pobjede u obje utakmice.

POČETNICI: Sloga Ljubuški - Široki Brijeg 0:2

Prvo su na teren izišli početnici gdje su gosti iz Širokog Brijega ostvarili pobjedu od 2:0. Utakmica je riješena u prvom poluvremenu kada su pala oba pogotka. Strijelci za Široki bili su Planinić u 14. i Šetka u posljednoj minuti prvog poluvremena. Ovim rezultatom početnici Širokog Brijega zadržali su vodeću poziciju na tableli ispred Troglava.

PIONIRI: Sloga Ljubuški - Široki Brijeg 0:1

Odličnu utakmicu pružili su pioniri Sloge i Širokog Brijega gdje su gosti ostvarili pobjedu od 1:0 te su tako nastavili s odličnim igrama ove polusezone gdje su zabilježili sve pobjede. Pobjedu Širokobriježanima donio je Ćavar u 22.minuti susreta. I pioniri Širokog Brijega kao i početnici trenutno se nalaze na vodećoj poziciji.