FOTO  Pioniri Dubrovnika slavili u derbiju protiv Junaka, kadeti podijelili bodove

Dubrovnik - Junak

Pioniri: Dubrovnik - Junak 2:0

Pioniri Dubrovnika pobjedom nad Junakom ostvarili su veliki uspjeh zauzevši 2.mjesto na kraju polusezone. Dubrovnik je došao u vodstvo nakon odlične akcije u 16.minuti kada Oreč pogađa za 1:0. Samo četiri minute kasnije nakon kornera Salapić postiže pogodak za konačnih 2:0.

Kadeti: Dubrovnik - Junak 2:2

Kadeti Dubrovnika i Junaka odigrali su jednu od najboljih utakmica u ovoj polusezoni. U čvrstoj i borbenoj utakmici gosti iz Sinja došli su u prednost u 27.minuti kada nakon kornera pogađa Šentija. U nastavku utakmice domaćin uspjeva preokrenuti s dva pogotka Vidaka, a konačnih 2:2 postavlja Matić u 67. minuti. Posljednjih petnaest minuta obje ekipe mogle su i do pobjede, ali nisu uspjele iskoristiti velike prigode.