FOTO  Omladinska premijer liga: KADETI: Zrinjski - Slavija 6:0, JUNIORI: Zrinjski - Slavija 1:1

Omladinska liga, Zrinjski, Slavija

KADETI: Zrinjski - Slavija 6:0

Zrinjski: Vasilj, Galić, Tipurić, Buconjić, Jozić, Čilić, Galić M., Vlahić-Puljić, Klarić, Vranić, Rozić. Još su igrali: Dragoje, Krtalić, Sakić, Golemac, Primorac

Slavija: Trifković, Droca, Šehovac, Lučić, Frganja, Gluhović, Tešanović, Čelik, Ikić, Dursun, Perović. Još su igrali: Krunić, Pandurević.

Kadeti Zrinjskog pod vodstvom trenera Gagre odigrali su još jednu odličnu utakmicu i potpuno deklasirali momčad Slavije sa 6:0. Strijelci su bili Klarić u 2.min, Vlahić-Puljić 13., Galić 18. i 66., te Buconjić u 34. i 54.

Ovu pobjedu mladi Plemići posvetili su svom suigraču Ivoru Ševi koji je teško ozljeđen na utakmici protiv Veleža te je uspješno operiran i predstoji mu dugotrajan oporavak. Ovim putem i ekipa portala Hercegovina.info želi Ivoru uspješan oporavak i brz povratak na nogometne terene.

JUNIORI: Zrinjski - Slavija 1:1

Zrinjski: Bandić, Perić, Bevanda, Miletić, Planinić, Buhać, Cvitanović, Čilić R., Gugić, Martinović, Čilić A.

Slavija: Šehovac, Antonić, Marković, Urta, Šimanić, Radović, Tesanović, Ikonić, Milinković, Dursun, Sućur

Juniori Zrinjskog poveli su preko Cvitanovića u 27.minuti odličnim udarcem sa 25 metara, a gosti su izjednačili u drugom poluvremenu preko Dursuna.