FOTO  Omladinska Premijer liga: Dvostruko slavlje Širokog Brijega protiv Zrinjskog

Omladinska liga, NK Široki Brijeg, HŠK Zrinjski

KADETI: Zrinjski - Široki Brijeg 1:2

ZRINJSKI: Vasilj, Primorac, Tipurić, Jozić, Ivanković, Čilić T. (od 41. Klarić), Galić M, Galić J, Krtalić (od 60. Vlahić-Puljić) Vranjić, Rozić

ŠIROKI BRIJEG: Brkić, Žilić, Petrović, Radić (od 80. Lončar), Šaravanja (od 70. Čović), Skoko, Miličević, Čorluka, Šudić, Marić, Ljubić (od 53. Čolak)

U utakmici kadeta ekipa Širokog Brijega pobijedila je Zrinjski u vrlo dobroj utakmici sa 2:1. Gosti su riješili utakmicu u prvih 10-tak minuta. Široki je poveo već na početku utakmice kada je Petrović pogodio u 4.minuti. Pet minuta kasnije gosti su povećali prednost preko Skoke koji pogađa za 0:2. Nakon toga Zrinjski pokušava smanjiti, ali Krtalić nakon što je prošao kroz obranu Širokog pogađa stativu, a loptu sa gol crte izbacuju gostujuća obrana. Ipak u 60.minuti Zrinjski smanjuje preko Klarića. Do kraja se rezultat nije mjenjao i na kraju gosti potpuno zasluženo odnose bodove.

JUNIORI: Zrinjski - Široki Brijeg 1:3

ZRINJSKI: Bandić, Perić, Planinić (od 20. Pehar), Miletić, Bevanda, Cvitanović (od 71. Slišković), Mustapić (od 63. Ostojić), Čilić R., Vlaho (od 25. Bogojević)

ŠIROKI BRIJEG: Pehar, Ćuže, Kukavica (od 71. Božić), Špikić, Marković, Odak, Kvesić (od 72. Kovačić), Kožulj, Karačić, Buhač (od 89. Ladan), Barišić

I u utakmici juniora gosti su bili uspješniji. Poveli su preko Kvesića u 23.minuti. Odmah na početku drugog poluvremena na 0:2 povećava Barišić. Zrinjski smanjuje preko Miletića odličnim udarcem sa vrha šesnaesterca. Ipak utakmica je riješena kada Kvesić i drugi put pogađa u 69.minuti.