FOTO  Omladinska liga: Juniori Zrinjskog i kadeti Leotara uspješno krenuli u novu sezonu

U teškim uvjetima gdje je temperatura bila preko 40 stupnjeva kadeti Leotara savladali su Zrinjski sa 3:1. Domaćin je došao u vodstvo pogotkom Barišića u 35.min. Samo tri minute kasnije nakon proigravanja Aćimovića odlično se snalazi Darko Milojević i pogađa za 1:1. Početkom drugog poluvremena sudac je propustio dosuditi najstrožu kaznu za Zrinjski kada je prekršajem u šesnaestercu zaustavljen Barišić. Do kraja utakmice Leotar dominira na terenu i dolazi do zaslužene pobjede pogocima Aćimovića i Anđušića za konačnih 1:3.

Za razliku od kadeta, juniori Zrinjskog odlično su krenuli u novu sezonu sa uvjerljivom pobjedom protiv Leotara. Strijelci za Zrinjski bili su Klarić u 10. i 56.minuti, Vlaho u 63. i Ostojić u 78.

KADETI: ZRINJSKI - LEOTAR 1:3

Zrinjski: Karačić, Golemac, Jarak, Z. Krtalić, Matić, Škobić, D. Krtalić, Vlahić-Puljić, Miketek, Barišić. Ćorić. Još su igrali: Vukša, Vasilj, Kožul, Dragoje, Puljić.

Leotar: Aničić, Pjaca, Filip Domazet, Feodor Domazet, Mićunović, Milojević, Vučić, Janjić, Mihojević, Anđušić, Aćimović. Još su igrali: Radić, Milivojević, Spaić

JUNIORI: ZRINJSKI - LEOTAR 4:0

Zrinjski: Vasilj, I. Ostojić, Rozić, Buconjić, Ćubela, Odak, Jozić, Vranjić, Klarić, Miletić, Vlaho. Još su igrali: G. Ostojić, Čilić, Ivanković, Pehar, Glibo.

Leotar: Kolak, Milojević, D.Popović, Vučurević, Samardžić, Bokonjić, Tasovac, N. Popović, Nosović, Grujičić, Ćorović. Još su igrali: Šušić, Bjelica