FOTO  NK Vitez-HŠK Zrinjski 0:1

HŠK Zrinjski, NK Vitez
Utakmica je igrana pred oko 500 gledatelja, a među njima je bila veća grupa navijača Zrinjskog.

NK Vitez: Nwolokor, Rašić, Jevtić, Livaja, Kokot, Dedić, Mamić, Barišić, Sadiković, Kapetan, Hodžurda.

HŠK Zrinjski: Vasilj, Peko, Radeljić, Tomić, Barić, Bogdanović, Stojkić, Todorović, Mešanović, Petrak, Bilbija.

U prvom poluvremenu gledali smo izjednačenu igru, bez puno uzbuđenja pred vratima i jednog i drugog tima. Vitez je imao par prigoda od kojih vrijedi istaći onu u 45. minuti kada je Kapetan promašio prazna vrata Zrinjskog. S druge strane za Zrinjski je najbolju prigodu imao Bilbija koji je pucao pored vrata. Prvi dio završio je 0:0.

U drugi dio Zrinjski kreće silovito i Plemići imaju nekoliko odličnih prigoda preko Mešanovića i Radelljića, ali se rezultat nije mijenjao. 62. minuta donijela je odličnu prigodu za Vitez, ali je Dedić puvao preko vrata Vasilja. U igru Marinović u igru ubacuje Sivrića umjesto Peke, a zatim i Jovića umjesto Todorovića.

Upravo Jović dovodi Plemiće u vodstvo i donosi radost Ultrasima u Vitezu. Igrala se 70. minuta.  U sudačkoj nadoknadi Mešanovića mijenja Mrkajić. Do kraja utakmice nije se ništa događalo vrijedno spomena i utakmica je završila pobjedom Plemića 1:0.