NK Široki Brijeg-FK Mladost 2:0

Široki - Željo

Početak utakmice kasnije je 10 minuta zbog provjere igrača gostujuće momčadi na Pecari, a Široki je stigao do vodstva već u četvrtoj minuti. Penal za domaće izveo je kapetan Ivanković i lijepo pogodio za 1:0.

Do kraja prvog dijela Široki je dominirao terenom, ali se rezultat na semaforu nije mijenjao.

Konačnih 2:0 postavio je Zvonimir Kožulj u 64. minuti. Mladost je rijetko dolazila pred gol Širokog, koji je sasvim zasluženo slavio u debiju novog trenera Blaža Sliškovića.

Nakon 23 kola, Široki i Zrinjski imaju po 49 bodova, Sarajevo 47, a Željezničar 46 bodova. Mladost je ostala zakovana za dno sa 17 bodova.

Široki - Mladost 2:0 (Ivanković 4 - penal/ Kožulj 64)
Široki: Soldo, Džidić, Pandža, Ćorić, Ivanković, Zakarić, Landeka, Kožulj, Peko, Plazonić, Marković.

Mladost: Durković, Cicmil, Mazić, Jevtić, Trifković, Mišan, Zelić, Ćovin, Perić, Blagojević, Ibrić.