FOTO  HNK Hajduk - FK Željezničar 1:1 (5:6)

NK Hajduk, HNK Haduk, Gabela, FK Željzničar, Andrija Anković, Memorijal Andrija Anković
Momčadi su nastupile u slijedećim sastavima:

HNK Hajduk:Kalinić, Maglica, Vasilj, Caktaš, Vuković, Maloča, Nižić, Bradarić, Bašić, Mezga i Milevskyi.

FK Željezničar: Antalović, Kerim, Kvesić, Bučan, Zeljković, Bogdanović, Tomić, Hasanović, Sadiković, Bajić i Nuspahić.

Utakmici je nazočilo tek oko stotinjak gledatelja.

Prvo poluvrijeme završilo je neodlučenim rezultatom 1:1. Mezga je postigao pogodak za Hajduk u 3. minuti, a poravnao je Bučan iz kaznenog udarca tri minute kasnije.

U drugom dijelu nije bilo pogodaka, tako da se kao i jučer pristupilo izvođenju kaznenih udaraca. Za Hajduk su pogodili Maloča, Balić, Bradarić i Duccase uz jedan promašaj. Za Željezničar strijelci su bili Bajić, Bučan, Čolić, Hiroš i Tomić.

Tako je Željezničar boljim izvođenjem kaznenih udaraca osvojio treće mjesto na turniru.