FOTO  Mostar: Započeo prvi međunarodni memorijalni turnir Ivan Ćubela Ćubi

Ivan Ćubela Ćubi
Turnir je otvorio predsjednik Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Denis Lasić koji je u kratkom obraćanju istaknuo Ćubelino neumorno zalaganje za dobrobit sporta.

Dodao je kako se nada da će ovaj turnir postati tradicija i na najbolji način od zaborava sačuvati uspomenu na Ćebelin život i predanost sportu.

Na turniru sudjeluju predpioniri, igrači koji su rođeni 1999. godine i mlađi, iz momčadi Zrinjskog, Širokog Brijega, Veleža, Čapljine, Tomislava i Neretve iz Metkovića.

Turnir su otovrile momčadi Zrinjskog i Širokog Brijega. Unatoč velikom broju prilika na obje strane utakmica je završila bez golova.

Turnir završava utakmicom za treće mjesto u 14:30 sati, te finalom u 15 sati i 15 minuta. Proglašenje pobjednika je u 16 sati i 15 minuta.