LP: Dinamo razočarao

Dinamovci
Na smom početku održala se minuta šutnje za legendarnog dinamova Ismeta Hadžića.

Hrvatski prvak je posve razočarao svoje navijače u ogledu s protivnikom kojeg je prije dvije godine u pretkolu lako izbacio s ukupnih 6:0. Obrana Modrih je luksemburškoj momčadi poklonila i pogodak, tek treći u europskoj povijesti Fole, a napad Dinama čak u drugom poluvremenu i u situaciji kada su gosti igrali s deset igrača nije stvorio niti jednu izrazitu priliku.

Dinamo je u susret ušao bez ozlijeđnih Arijana Ademija i Ante Ćorića, koji je osjetio bol na samom zagrijavanju, a luksemburški prvak je puno bolje započeo utakmicu.

DINAMO - FOLA ESCH 1-1

Strijelci: 0-1 Hadji (25), 1-1 Henriquez (36)
Crveni karton: Souto (Fola, 64)
Pred 8000 gledatelja na stadionu Maksimir sudio je Doyle iz Irske.

DINAMO: Eduardo - Pinto, Šimunović, Taravel (Hodžić, 81), Pivarić - Machado (Pamić, 59), Goncalo (Cekici, 69) - Soudani, Rog, Pjaca - Henriquez

FOLA: Hym - Martino, Klein, Martin, Kirsch - Payal - Bensi (Hornus, 25), Ronny Souto, Dallevedove, Francoise (Rani, 78)- Hadji