FOTO  HŠK ''Zrinjski'' - FK ''Olimpic'' 1:0

Prvi susret ova dva kluba ove sezone završio je pobjedom Olimpica 2:0.

Tijek utakmice:

- 5. minuta utakmice. Lopta je više u nogama Plemića, ali se igra odvija i dalje na sredini terena.

- 6. minuta utakmice. Odličan šut Stjepanović sa nekih 30-tak metara i još bolja obrana vratara Olimpica Mladena Lučića. Na odbijenu loptu kasni Lendrić.

- 12. minuta utakmice. Nogometaš Olimpica Raščić ubacuje u šesnaesterac loptu, ali ga njegovi igrači neprate.

- 14. minuta utakmice. Nogometaš Zrinjskog Stjepanović odlično puca prema golu Olmpica, ali opet odlično brani vratar Olimpica Lučić.

- 16 minuta utakmice. Slaven Musa trener Zrinjskog morao je već nakon 16 minuta igre zamijeniti Pavla Sušića zbog povrede. Na njegovo mjesto ušao je napadač Plemića Ozren Perić.

- 19. minuta utakmice. Odličan ubačaj Kutalije u šesnaesterac gostiju za Lendrića koji kasni na loptu.

- 20. minuta utakmice. Slobodan udarac za goste, nekih 30-tak metara od gola Zrinjskog. Udarac Škaljića završava visoko preko gola Plemića.

- 24. minuta utakmice. Neoprezan start Selimovića na sredini travnjaka donosi i prvi žuti karton na utakmici. Kiša i dalje pada što otežava igru obje momčadi. Nenad Kiso mladi reprezentativac BiH i nogometaš Olimpica nakon starta Selimovića neće nastaviti utakmicu zbog povrede.

- 26. minuta utakmice. Šansa Olimpica i odlična obrana Adnana Hadžića vratara Zrinjskog. Umjesto Kise u igri gostiju ulazi Durak.

- 30. minuta utakmice. Prošlo je pola sata igre. Gledatelji na stadionu Zrinjskog i pred malim ekranima nemaju baš puno viditi od utakmice. Osim dva šuta Plemića i odličnog navijanja navijača Zrinjskog Ultras-a igra se većinom odvija na sredini terena.

- 33. minuta utakmice. Ultras-i prave odličnu bakljadu, a sudac prekida igru zbog baklji i topovskih udara koji završavaju u terenu.

- 35. minuta utakmice. Dim se brzo razišao te je igra nastavljena.

- 37. minuta utakmice. Šut nogometaša Olimpica Hiroša sa nekih 30-tak metara u okvir gola Plemića odlično brani vratar Hadžić.

- 40. minuta utakmice. Prvi korner za nogometaše Zrinjskog izveo je Kutalija, ali nakon gužve u šesnaestercu propada i ova prilika domaćih.

- 42. minuta utakmice. Slobodan udarac za Zrinjski izveo je Kutalija koji pgađa samo živi zid gostiju.

- 45. minuta utakmice. Sudac Robert Zrilić iz Banja Luke prvo poluvrijeme odlučio je produžiuti 4 minute.

- 45+3 minuta utakmice. Nogometaš Olimpica Pliska dobiva žuti karton zbog simuliranja.

Završeno je prvo poluvrijeme utakmice u Mostaru. Gledatelji baš i nisu uživali u nekoj igri, a mogući razlog toga je jaka kiša koja neprestano pada.

- 46 minuta utakmice. Počelo je drugo poluvrijeme utakmice.

- 50. minuta utakmice. Bez izglednih prilika na obje strane. Igra se odvija na sredini terena.

- 55. minuta utakmice. Gosti kreću nešto oštrije prema golu vratara Zrinjskog Hadžića, ali ništa se ozbiljnije ne dešava.

- 58. minuta utakmice. GOOOOOOOOOOOOOOL. Izvanredna akcija Plemića. Odlična povratna lopta Kutalije prema Stjepanoviću koji sa 16 metara pogađa gol Lučića.

- 60. minuta utakmice. Odličan šut napadača Plemića Ozrena Perića koji na sreću nogometaša Olimpica završava pored gola.

- 63. minuta utakmice. Ubačaj Stojkića za Kutaliju koji se ne snalazi baš najbolje pred golom gostiju.

- 68. minuta utakmice. Druga izmjena u redovima Zrinjskog. Iz igre izlazi Vernes Selimović, a u igru ulazi Toni Markić.

- 70. minuta utakmice. Nogometaš Zrinjskog i jedini strijelac na utakmici do sada Nemanja Stjepanović zbog oštrog starta na sredini terena dobiva žuti karton.

- 72. minuta utakmice. Izmjena u redovima gostiju. Umjesto Hirša u igru ulazi Kapić.

- 76. minuta utakmice. Posljednja izmjena u redoima Plemića. Iz igre izlazi Ivan Lendrić, a u igru ulazi Mario Ivanković.

- 77. minuta utakmice. Izmjena i u redovima gostiju. Iz igre izlazi Raščić, a ulazi Stupić.

- 78. minuta utakmice. Novi žuti karton Plemićima. Nakon oštrog starta dobio ga je Stojkić.

- 85. minuta utakmice. Odličan udarac nogometaša Olimpica Pliske i još bolja intervencija vratara Plemića Adnana Hadžića.

- 89. minuta utakmice. Nogometaši Zrinjskog više se baziraju na obranu svoga gola, dok nogometaši Olimpica dosta neuspješno prijete golu Plemića.

- 90. minuta utakmice. Sudac Zrilić odlučio je produžiti utakmicu za 4 minute.

- 90 + 4 minuta utakmice. Nakon ubačaja iz auta nogometaša Olimpica Škaljića sudac Zrilić odsvirao je kraj utakmice.

Nogometaši Zrinjskog naredno kolo igraju već u srijedu gdje gostuju u Gradačcu kod Zvijezde. Narednu domaću utakmicu Plemići u Mostaru igraju protiv Travnika.