FOTO  Kadeti Širokog preokretom do uvjerljive pobjede, juniori Širokog sedmicom ispratili Čelik

Široki - Čelik

Mladi Širokobriježani su odigrali odlične utakmice te su goste iz Zenice ispratili čak sa 13 pogodaka.

Kadeti: Široki Brijeg - Čelik 6:2

Iako su kadeti Širokog loše otvorili utakmicu te su gosti iz Zenice već u 17.minuti imali 0:2 pogocima Bašića i Popovića domaćin je uspio već do poluvremena preokrenuti rezultat nakon velikih grešaka u obrani gostiju i to pogocima Mašića u 28. i 33. te Stojića u 38.minuti. U nastavku utakmice nastavila se dominacija Širokog koji postiže još tri pogotka preko Mašića u 57. i 75., te Marušića u 67.minuti.

Juniori: Široki Brijeg - Čelik 7:1

Odličnu utakmicu odigrali su juniori Širokog Brijega pod vodstvom trenera Kokića koji su potpuno nadigrali goste iz Zenice te su uvjerljivo slavili sa 7:1. Već do poluvremena domaćin je vodio čak sa nevjerojatnih 6:0. Strijelci za Široki bili su Matić u 11. i 19., Bojo u 23. i 29., autogol Trako u 37. te Jurić u 45.minuti. U nastavku utakmice gosti smanjuju preko E. Čolića, a konačnih 7:1 postiže Buhač u 84.minuti.