HŠK Zrinjski-FC Hradec Kralove 3:1

Zrinjski-Neretva
Utakmica je igrana po jakoj kiši, a trener Barbarić je na teren poslao slijedeću momčad:

Pirić - Blaić, Bogdanović, Katanec, Kukoč - Jamak, Tomić - Jović, Bilbija, Todorović - Mešanović.

Češka momčad već u 10. minuti dolazi do prednosti, a strijelac je Žondra. U dobrim prilikama bili su Blaić, Todorović i Jović, do pogotka je mogao i Bilbija, ali mreža Hradeca nije se nijednom zatresla

Iako je Zrinjski bio nadmoćniji i stvorio više šansi prvi dio završio je vodskom češke momčadi 0:1.

U drugom dijelu Zrinjski je zaigrao u sastavu: Kozić - Barić, Jakovljević, Lučić, Stojkić - Petrak, Pehar, Kobiljar, Filipović - Kajkut, Mrkaić.

U 46. minuti Plemići su poravnali na 1:1, a strijelac je bio Kajkut. Nakon toga odlične prigode, prvo za Mrkaića, a zatim i Kajkuta, ali se rezultat ne mijenja.

U 60. minuti Plemići vode 2:1, a strijelac je Kajkut. Na 3:1 povisio je Mrkaić u 72. minuti susreta.