Hrvoju Miličeviću pet minuta u remiju Hrvatske sa Engleskom

U drugom dvoboju iz ove skupine Francuska je pobijedila Srbiju s 3:0. Mladi hrvatski nogometaši poveli su u golom Domagoja Pavičića u 57. minuti, no tri minute kasnije izjednačio je veznjak Chelseaja Nathaniel Chalobah.

Drugu utakmicu odabranici izbornika Dinka Jeličića imat će u petak, 6. srpnja protiv Francuske, a potom će 9. srpnja odmjeriti snage protiv Srbije. Dalje idu prve dvije ekipe. Hrvatska na EP-u nastupa oslabljena bez skoro pola momčadi. Hajduk naime nije pustio svoje igrače s obzirom da na toj mladosti zasniva iduću prvoligašku sezonu. Tako neće biti Radoševića, Eleza, Milića i Tomičića. Dinamo nije pustio Kovačića, a Livaja se odlučio treninzima izboriti za minutažu u Sampdoriji, javlja HRT.

HRVATSKA - ENGLESKA 1:1

Stadion Kadriorg. Gledatelja - 500; Sudac: Alain Bieri (Švi); Strijelci: 1:0 Pavičić (57), 1:1 Chalobah (60) Žuti kartoni: Datković / Keane

HRVATSKA: Sluga - Gorupec, Mitrović, Čalušić, Aleksić - Močinić, Miškić (od 79. Datković), Pavičić (od 85. Miličević), Pajač - Dugandžić (od 73. Pongračić), Čolak

ENGLESKA: Johnstone - Dier, Coady (od 63. Robinson), Keane, Thorpe - Barkley (od 84. Redmond), Chalobah, Garbutt, Thorne - Kane (od 77. Hall), Afobe