Hajduk s igračem manje izvukao remi protiv Dinama

Hajduk, Dinamo, Hajduk
Krajnji rezultat je 1:1, a pogotke su postigli Andrić i Ibanez. Jasno je da će se i poslije ove utakmice povući pitanje o suđenju Ivana Bebeka koji je već u dvadesetoj minuti dodijelio drugi žuti karton Brkljači. Igrač Hajduka je prvi dobio zbog prigovora, drugi zbog malo oštrijeg starta na Leki. U ovakvim utakmicama se sigurno ne isključuje igrača zbog toga. Osim toga sporan je i gol Ibaneza. Tek će usporene snimke pokazati je li se on dogodio nakon zaleđa.

Unatoč remiju, igrači Hajduka su poslije utakmice ispraćeni velikim pljeskom. Herojski su se sedamdeset minuta borili protiv brojčano jačeg protivnika i na kraju su uspjeli izvući povoljan rezultat. Čak su i poveli, no Dinamo je ekspresno izjednačio. Na samom kraju susreta Hajduk je u nekoliko navrata mogao i do pobjede. Tko zna što bi bilo da su snage na terenu ostale brojčano izjednačene.

HAJDUK - Subašić, Maloča, Milićević, Andrić, Lima, Brkljača, Luštica, Tomasov, Anas, Vuković (od 72. Lendrić) i Ahmad (od 24. Inoha).

DINAMO - Kelava, Ibanez, Šimunić, Leko, Sammir, Tonel, Badelj, Beqiraj, Vida, Cufre (od 46. Šitum) i Rukavina.

izvor: dalmacijanews