FOTO  Gradski derbi u Čapljini pripao domaćinu rezultatom 2:1

Danas je u Čapljini odigran Gradski derbi između HNK Čapljina i NK Gošk.

Momčadi su istrčale u slijedećim sastavima:

HNK Čapljina: Vasilj, Novaković, Đurić, Vulić, Albijanić, Pervan, Hasinović, Zubac, Pehar, Savić, Rodin.

NK GOŠK: Lukač, Sarvan, Islamagić, Ereiz, Mašić, Kulović, Savić, Mešanović, Jusufbašić, Hodžurda, Kožul.

Susret je započeo terenskom inicijativom domaćina, a gosti su do vodstva došli praktički iz svog prvog napada, a strijelac je bio Mešanović. Nakon vodstva gostiju utakmica se otvorila, pa su nazočni gledatelji gledali dobru igru. Do odmora mreže se nisu više tresle i u drugi dio ušlo se s prednošću Goška rezultatom 0:1.

U nastavku još zanimljivija igra. Čapljina dolazi do poravnanja pogotkom Albijanića u 65. minuti. Domaći ostaju s igračem manje u 72. minuti kada je nakon jednog izuzetno grubog i pogibeljnog starta isključen Hasinović.

S igračem manje Čapljina dolazi do vodstva, a strijelac je Albijanić. Do kraja Gošk je vršio pritisak i napadao prema vratima domaćih, ali se rezultat nije mijenjao. Na kraju pobjeda Čapljine rezultatom 2:1.