FK Radnik - HŠK Zrinjski 1:3

... Bekića slavili pobjedu od 1:3. Jedini gol za domaće postigao je Nikić. Zrinjski je odlično otvorio utakmicu te je u 10. minuti nakon ubačaja iz kornera Barišić pogodio za 0:1.

Nakon vodstva Zrinjskog najviše se igralo na sredini terena bez nekih ozbiljnih prilika sa obje strane. Razultatom 0:1 se odlazi na odmor, a i u drugo poluvrijeme Mostarci ulaze mnogo bolje od domaćih nogometaša.

U 60. minuti utakmica nakon odlično prodora Đurića koji šalje povratnu loptu za Savića koji postiže novi gol za Mostarce. Slavlje Plemića nije dugo trajalo jer Nikić u 62. minuti utakmice smanjuje rezultat na 1:2.

Ipak, Zrinjski u 82. minuti dolazi do novog pogotka kojeg postiže Bekić glavom što je i konačni rezultat iz Bijeljine. Nogometaši Zrinjskog trenutno imaju 14. bodova te dijele prvo mjesto sa nogometašima banjalučkog Borca i Sarajeva.