Poraz košarkaša Širokog, pobjeda Čapljine

Košarkaši Mladosti na svom parketu svladali su Široki Brijeg rezultatom 84:68. Domaći su bili bolji tijekom cijelog susreta, te su na kraju sasvim zasluženo slavili. Utakmica je praktički riješena već u prvom poluvremenu i na odmor se otišlo rezultatom 50:35. Treću četvrtinu dobio je Široki rezultatom 19:14 i tako bar malo vratio nadu u povoljan rezultat. Zadnja četvrtina odlazi na stranu domaćina rezultatom 20:14 za konačnih 84:68. Kod domaćih najefikasniji je bio Komatina sa 31 poenom, a Bocka je uz 15 koševa upisao i 12 asistencija. Kod Širokog efikasniji od ostalih bio je Planinić sa 13 postignutih poena.

U derbiju začelja Čapljina je na svom parketu pred oko 1400 gledatelja svladala Bosnu rezultatom 71:67. Prvo poluvrijeme Čapljina je dominirala i na odmor otišla sa velikom prednošću 45:32. Bosna se u utakmicu vraća u trećoj četvrtini koja završava rezultatom 53:52. U posljednjoj četvrtini domaćini uspijevaju zadržati vodstvo i na kraju zasluženo slave 71:67. Fekete iz Čapljine bio je najbolji pojedinac susreta sa 27 , a kod Bosne se istakao Rahimić sa 15 poena.

Igokea je nagostovanju u Banjaluci slavila kod Borca rezultatom 81:66 i tako najvjerojatnije osigurala prvu poziciju u doigravanju.