KK Igokea-HKK Široki Wwin 73:58

Za razliku od subotnje utakmice u kojoj je Široki olako svladao Igokeu, Aleksandrovčani su u današnjem susretu iznenadili favorizirani Široki WWin i poravnali seriju na 1:1. Domaći su slavili pobjedu (73:58).

Do samog kraja prve četvrtine dalo se naslutiti kako će utakmica biti neizvjesna (17:17). No, posljednje dvije minute četvrtine domaći prav seriju od 8:0 za kraj četvrtine (25:17). Do kraja poluvremena ta prednost je narasla i na +15 (43:28).

Zahvaljujući Vladoviću Široki uspijeva smanjiti zaostatak na pristojnih desetak razlike, da bi se domaći ponovno 'odlijepili'. U zadnjoj četvrtini Vladović i Planinić nisu mogli sami slomiti otpor domaćina. Igokea je upisala zasluženu pobjedu.

Domaće su do pobjede vodili Komatina (19koš, 5sk), Radukić (17koš, 7sk), Dozet (15koš, 9sk) i Adamović sa 10 koševa. Jedini raspoloženi u današnjoj utakmici u momčadi Širokog bili su Vladović sa 20 koševa i Planinić sa 17 koševa.

Treća utakmica je na rasporedu u nedjelju s početkom u 20.30 sati.