FOTO  HKK Zrinjski: Velika pobjeda Plemića u Sarajevu nad Sparsima

HKK Zrinjski, kk spars, HKK Zrinjski, hrvoje vlašić, hrvoje vlašić, naša tv, Mario Vrankić, HKK Zrinjski, hrvoje vlašić, HKK Zrinjski, marko šutalo, hrvoje vlašić
Prvu utakmici u Mostaru dobili su Sparsi, a večeras su Plemići uzvratili i vratili sve na početak.

Ušli su Plemići jako u utakmicu i prvu četvrtinu dobili 11:18. Do odmora Zrinjski je sačuvao prednost i rezultat na poluvremenu je glasio 27:34.

U trećoj četvrtini domaći se vraćaju, pa se u zadnji dio ulazi s neizvjesnih 48:50.

U zadnjoj četvrtini vodila se borba za svaku loptu, a ovaj puta Plemići su pokazali zašto su ove sezone najbolji i slavili zaslužnu pobjedu 56:64.

U utakmici sa malo koševa Plemiće je predvodio Sokolović sa 12 koševa. Mury i Brumitt su dali po 9, Ramljak i  Igrutinović po 8, Milićević 7, Smailagić 6 i Ljuljić 5. Kod domaćih bolji od osatlih bili su Josipović i Kovačević sa po 12 poena.