FOTO  HKK Zrinjski-SKK Student 84:59

HKK Zrinjski, SKK Student
Utakmica je počela dominacijom Zrinjskog koji je što je vrijeme odmicalo povećavao prednost. Prva četvrtina završila je vodstvom Plemića 24:11.

Zrinjski i u drugoj četvrtini igra odlično i na početku pravi seriju 6:0 za 30:11. Sredinom druge četvrtine Zrinjski ima 22 poena prednosti, a na odmor se ide sa velikih 43:24 za Zrinjski.

U nastavku Zrinjski igra malo opuštenije i Plemići zadržavaju prednost. Kraj treće četvrtine dionio je rezultat 57:41. Zadnja četvrtina donosi mirnu igru Zrinjskog koji gostima nije ostavaljao ni minimalne nade za bilo kakav povratak u utakmicu.

Na kraju sigurna i više nego zaslužena pobjeda Zrinsjkog rezultatom 84:59.

Zrinjski je do pete pobjede iz pet utakmica u Ligi za opstanak vodio odlični Begić koji je postigao 24 poena. Brajković je ubacio 14, Demić 13 uz 7 skokova, princ 12 uz 4 skoka i čak 11 asistencija. Šamadan je dao 10, Pavić 5, Petrić 4 i Gilja 2 poena.

Kod gostiju bolji od ostalih bili  su Rizvić sa 14 i Sejfić sa 12 koševa.

Zrinjski nakon ove pobjede ide prema sigurnoj luci spasa, a Student će se morati dobro potruditi da očuva prvoligaški status.