FOTO  HKK Zrinjski-KK Servitium 91:61

Bila je to utakmica neravnopravnih protivnika, što pokazuje i krajnji rezultat. Košarkaši Zrinjskog su pravili razliku, pa bi se onda opuštali, što su gosti koristili za hvatanje priključka. Ipak na startu drugog poluvremena Plemići prave seriju koja je postala nedostižna za goste.

Prvu četvrtinu dobili su košarkaši Zrinjskog 30:23, a na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 47:43. U drugom poluvremenu gosti nisu mogli do koša punih pet minuta, i Zrinjski odlazi na nedostižnih 60:43. Treća četvrtina završava rezultatom 71:50.

Zadnja četvrtina donijela je dominaciju Zrinjskog za konačnih 91:61 i prvu pobjedu u ovoj natjecateljskoj sezoni.

Kod Zrinjskog su se istakli Jones sa 18, te Radulović i Hasandić koji su postigli po 14 koševa. Kod gostiju bolji od ostalih bio je Baković sa 19 postignutih koševa.