FOTO  HKK Zrinjski-KK Kakanj 80:81

hkk zrinjski-kk kakanj
Utakmicu je pratilo oko 200 navijača Zrinjskog koji su ne kraju morali gledati još jedan poraz svojih ljubimaca.

Prva četvrtina otišla je na stranu gostiju rezultatom 19:22.
U drugoj Plemići lome goste iz Kaknja, te preuzimaju igru i rezultat. Na poluvremenu HKK Zrinjski vodi rezultatom 46:41.

U trećoj četvrtini vodila se izjednačena borba, u kojoj su gosti prije zadnjeg dijela uspjeli stići, pa i prestići prednost Zrinjskog. U zadnju četvrtinu ulazi se vodstvom gostiju 62:64.

Gosti drže prednost prve tri minute zadnje četvrtine, a onda Zrinjski koševima Princa i Tuljkovića dolazi do poravnanja 68:68.

Princ trojkom dovodi Zrinjski do vodstva 71:68, a malo zatim Plemići imaju 75:70. Gosti prave seriju od 6:0 za 75:76, ali se Plemići opet vraćaju koševima Šamadana i Tuljkovića na 80:76. Dedić vraća goste trojkom u igru za 80:79, a do kraja je ostalo 17. sekundi. Gilja ima dva slobodna koja promašuje, a Maksimović pogađa za novo vodstvo gostiju i pobjedu 80:81.